Vücut Bakımı

Vücut Bakımı Detay / Selülit Masajı
Selülit Masajı

Selülit MasajıBir selülit tedavisi olarak da uygulanabilen selülit masajları oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Selülit genel olarak aşırı hareketsizlik kan dolaşımının yavaşlaması sigara ve alkol tüketimi gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu durum da selüloit masajları hareket kabiliyeti kısıtlı olan kişilerin selülit bulunan sorunlu bölgelerin de hareketi ve kan dolaşımını sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Selüloit masajları uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman etkili sonuçlar veren bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum da kesinlik ile denenmesi gereken bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Selülit masaj tedavi teknikleri her geçen gün geliştirilmeye ve yenilenmeye devam etmektedir. Bu durum da çok çeşitli yenilikler yapılmıştır. Tedavi yöntemlerini modernize etmek amacı ile işin içerisine çeşitli teknik yapı malzemeleri sokulmuş bu masaj yöntemi gelişmiş aletler ile yapılmaya başlanmıştır. Bu masajlar da kullanılan masaj yağları da çok önemlidir. Çünkü masaj yağlarının kişinin genel olarak selüloit hastalığına çözüm olacak şekil de kullanılması gerekmektedir.

Bu yüzden selülite savaş açabilecek özelliklere sahip olan biberiye yağı kekik yağı portakal yağı gibi masaj yağlarının kullanılması gerekmektedir. Selüloit hastalığına çözüm olarak kullanılan bu yöntemler çeşitli tedavi yöntemleri ile de desteklendiği zaman oldukça etkili sonuçlar veren bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Selülit masajlarının evde de yapılması amacı ile masaj aletleri üretilmiştir. Selüloit masaj aletlerine istediğiniz her an kolay bir şekil de ulaşabilme imkânına sahipsiniz.

Selülit masajlarını yapabilme imkânına bu şekil de sahip olduğunuz takdir de evde kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan bu yöntemi kullanabilirsiniz. Selüloit masajları için edinebileceğiniz bu makineler hiçbir yardımcı maddeye gerek duymadan kendi işinizi kendiniz halletmeniz açısından yeterli olacaktır. Selüloit derdinden bu şekil de kurtulmanız mümkündür.

Selüloit Masajı

Selüloit ve parafinle yağlar yumuşatıldıktan sonra, selüloit masajı ile de yağlar parçalanır. Bunun için masaj oldukça baskılı uygulanır. Lenf drenaj noktalarından dışarı atılımı sağlanır. Portakal görünümündeki yağ bezelerini selüloit kremi yardımıyla üzerinde tapotman uygulanarak bezelerin parçalanması hedeflenir. Kan dolaşımınızı harekete geçirir.
Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10