Vücut Bakımı

Vücut Bakımı Detay / Vücut Parafini
Vücut Parafini

Vücut ParafiniParafinin uygulandığı vücut kısımlarında ısı iletimi önlenir ve dış etkilerle sıcaklık transferi güç olduğundan sıcaklık uzun süre korunur. Parafin banyosunun uygulandığı alanlarda kan dolaşımı, terleme ve metabolizma artar. Hücreler arası sıvıda artma olur. Uygulama Alanları Selülitin portakal kabuğu görünümünde olduğu bölgelerde Sarkık kol altlarında Bacaklarda Karın ve sırt dahil tüm vücuttaki fizik tedavi amaçlı farklı yöntemlerle de uygulanıyor.

Uygulanışı

Parafin (ısıtıcıda) termostatlı 60 C derecede eritilip, 30 dereceye düşürülür. Vücudu yakmayacak ısıda bir fırça ile vücuda sürülür, daha sonra naylon çarşaf ile sarılarak önceden ısıtılmış Elektrikli Vücut Isıtıcı ile vücut kapatılır. 45 dakika sonra vücut ısı cihazından çıkartılır. Whıte Oil ile vücut masajı ile işlem tamamlanır. 2 -3 saat duş alınmaması tavsiye edilir.

Uygulama Alanları

  • Selülitin portakal kabuğu görünümünde olduğu bölgelerde,
  • Sarkık kol altlarında
  • Bacaklarda
  • Karın ve sırt dahil tüm vücutta
  • Ayrıca el-ayak bakımında ve fizik tedavi amaçlı farklı yöntemlerle de

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10