Lazer Uygulamalar

Lazer Uygulamaları / Tarama Lazer Epilasyon
Tarama Lazer Epilasyon

Tarama Lazer Epilasyon4. Nesil Leda Epi Tarama Diode Lazer sistemi, lazerli epilasyon tedavisinde umut veren, önemli bir yenilik. Bu yepyeni yöntem hem hastalar hem de uygulama yapılan kişiler için bir çok avantaja sahip diyebiliriz. Lazer gerçekten çok dikkatli kullanılması gereken bir sistem.

Dünyada da medikal epilasyon tedavileri çoğunlukla alexandrite ve diode lazerler ile yapılıyor. Lazer Epilasyon sistemlerinin başarısı; lazerlerin kıl dışındaki dokulara fazla zarar vermeyip daha seçici davranarak, kıl köküne ve onu besleyen damar sistemine daha fazla enerji verebilmesidir. Diode lazerin diğer iki lazer dalga boyu özelliklerinden farkı ise hem daha derine gidebilmesi hem de yüksek enerjileri daha emniyetli bir şekilde ışın verebilmesindendir.

Diode lazerlerin en çok çekinilen tarafı ise, yüksek enerjilere daha emniyetle çıkılabildiği için acılı lazer olarak bilinir. Halbuki son zamanlarda yapılan klinik deneylere göre, diode lazeri ile etkili tedaviler yapabilmek için o kadar yüksek enerji dozlarına çıkmaya gerek kalmıyor. Üst üste yapılacak acıtmayacak kadar düşük, ama çok sayıda yapılan atışlarla alexandrite lazerle aynı sonuçlar alınmaktadır. Üstelik acı ve leke riski iyice azalmış olarak. İşte çok atışlı, düşük enerjili atışlı bir uygulamada en önemli sorunumuz tedavilerin süresi ve bu hıza dayanabilecek etkili bir enstrümandır.

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10