Lazer Uygulamalar

Lazer Uygulamaları / Ütüleme Lazer Epilasyon
Ütüleme Lazer Epilasyon

Ütüleme Lazer EpilasyonBilinen diğer lazer sistemlerinden farklı olarak cilt yüzeyine yapılan seri atışlar sayesinde, uygulama yapılan hasta daha çok masaj yapılıyormuş gibi hisseder. Bu yüzden Ütüleme Epilasyon yöntemi kişiye konforlu bir Lazer Epilasyon uygulaması imkanını sağlar.

Ütüleme Epilasyon; İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan Diode/ Diyot Lazer Epilasyon sistemidir. Klinik açıdan sonuçları kanıtlanmış Diode Lazer Epilasyon sistemlerinin günümüz teknolojisiyle hızlandırılmış versiyonlarına verilen genel isime “ Ütüleme Epilasyon” diyebiliriz.

Uygulama Acılı Mıdır ?

Uygulama sırasında yapılan seri atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılır ve aynı oranda cilt soğur. Bunun sebebi belli bir bölgeye enerjiyi bir kerede vermek yerine düşük enerjiyi epilasyon yapılacak bölgeye üst üste göndermesi esasına dayanır .

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10