Lazer Uygulamalar

Lazer Uygulamaları / Alexandrite Lazer
Alexandrite Lazer

Alexandrite LazerYüksek hızı ve gelişmiş özellikleriyle hasta sayısı yüksek olan kliniklerin; dayanıklı, kullanımı kolay ve ucuz maliyetli olmasıyla da medi-spa'ların tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Güçlü, hassas uygulamalar

 Epicare lazer sistemleri, optimize edilmiş temporal atım formatını ve değişebilir atım süresini kullanarak tüm cilt tipleri için güvenli etkin uygulamalar sunar. Diğer 755 nm lazer epilasyon sistemlerinin çoğu sadece daha açık cilt tiplerinde etkindirler.

Neden diğerlerinden daha güçlü ?

Light Age Epicare Alexandrite cihazının LP modeli 65 watt, LPX modeli ise 100 watt gücünde olduğu için büyük spot alanlarında yüksek joule değerlerine rahatlıkla çıkıp değişik cilt ve kıl tiplerinde daha etkin sonuçlar elde edilebilir. Doz seçeneğinin fazla olması; diğer alexandrite cihazlarında pulse duration yani lazerin atış süresi genellikle 3 ms, 3-50ms veya 0,5-300 ms'dir. Epicare cihazında 3-300 ms dir. 0,5-300 ms olan Alexandrite lazer cihazlarında ise epilasyonda 5 ms-300 ms arasında ayarlama yapılabilir. Oysaki 3 milisaniyede atış yapmak termal relaksasyon süresi kısa olan ince tüylerde önemlidir. Ayrıca bazı alexandrite lazer cihazlarında ms. ayarı yaparken 5 in katları şeklinde ayarlamalar yapılabilmektedir. (5,10,15 ms. gibi) Bu tarz sistemlerde hassas ayar yapma imkanınız olmazken, Epicare Alexandrite lazer cihazında ise milisaniye tek tek arttırılabilir, bu da size farklı cilt ve kıl tiplerinde daha hassas ayar yapma olanağı sağlar.
Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10