Vücut Bakımı

Vücut Bakımı Detay / Profesyonel Kaş Alımı
Profesyonel Kaş Alımı

Profesyonel Kaş AlımıKaşlar yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Profesyonel Kaş Alımı, Kaş dizaynı düzgün yapılmadığında kişiyi sinirli ve üzgün gösterir. Tabii ki uzman bir estetisyen tarafında termonolojiye uygun olarak kaşa şekil verildiğinde kişinin bakışları daha belirgin daha mutlu ve kendine daha güvenen bir ifade ortaya çıkıyor. Estetik açıdan son derece güzel ve anlamlı bakışlara kavuşmak isteyenler için, güzellik merkezimizde kaşın doğal yapısını bozmadan yüz anatomisine en uygun şekil verilir.

Kaş deyip geçmeyin, kaşlar kadın güzelliğinde gözlerden sonra 2. plandadır. Şairler özellikle Divan edebiyatında sevgilinin en çok kaşları üzerinde durmuşlar, kaşları bir yaya kirpikleri ise oka benzetmişlerdir. Sevgilinin kaşlarını çatması yayın çatılması, okun bağra saplanması ise kirpiklerin etkileyiciliğini simgeler.

Neyse konumuz bu değil sadece kaşların yüzyıllardır kadın güzelliği üzerindeki önemini vurgulamaya çalıştık.
Kaş alırken yapacağınız en küçük bir hata hemen dikkati çeker, bu yüzden kaş alımın da çok dikkatli olmalısınız.

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10