Vücut Bakımı

Vücut Bakımı Detay / Kirpik Perması
Kirpik Perması

Kirpik PermasıKısa ve düz kirpiklerinden şikayet edenler yaşadı! Çünkü artık kirpik perması ile kıvır kıvır ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpik perması yaptırırken kirpiklerini zarar görür mü, kirpik perması nasıl yapılır; kirpik permasında kullanılan malzemeler alerjiye neden olur mu?

Uzun yada kısa kirpikleriniz sert ve aşağıya doğru ise bunu kıvrık yapabilmek mümkün. Özel solüsyon ve yapıştırıcılarla uygulanan bu perma işleminin göze ve kirpiğe kesinlikle hiç bir zararı yoktur. Yani bilinen saç permasının aksine kirpiğe zarar vermeyen bir uygulamadır.

Nasıl Uygulanır ?

  • Kirpikleriniz temizlendikten sonra özel imal edilmiş rulolar kirpik diplerinize yapıştırılır.Kirpikler bu yapışkanlı rulonun üzerine doğru dikkatlice bir çubuk yardımıyla yapıştırılır.Tamamıyla ruloya yapıştırılan kirpiklere özel ilaç sürülüp bekletilir. Kirpik bakımını yapan bir diğer solüsyon la yapışkan maddenin çözümü sağlanır, ve nemli pamuk yardımıyla rulolar çıkartılır.
  • Uygulama süresi yaklaşık 45 dakikadır.
  • 3.5 – 4 ay dayanır.
  • İlk yapıştırdıktan 20 gün sonra uygulama tekrarlanır ise sonuç daha etkili olur.
  • Dökülme, kırılma gibi bir etkisi yoktur ve göze zarar vermez.
  • Permadan sonra kirpik boyası uygulanır ise rimel kullanmaya gerek kalmaz.
Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10