Cilt Bakımı

Cilt Bakımı / Cilt Tedavileri
Cilt Tedavileri

Cilt TedavileriCilt Tedavileri sadece cilt güzelliğini sağlamaz. Aynı zamanda ruh ve beden sağlığına da olumlu etkiler yapar. Sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmak, birçok artı değeri insan hayatına kazandırır. Cildin normal işlevini sürdürebilmesi için cilt tipine uygun ürünlerle uygulama yapmak son derece önemlidir. Kişiye göre cilt ihtiyaçlarını bilmek ve doğru ürünlerle doğru uygulamalar yapmak bu konuda uzmanlaşmış kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Özellikle akne ve akne izlerinin iyileştirilmesinde, güneşe ya da farklı nedenlere bağlı lekelerin açılmasında, genişlemiş gözeneklerin küçültülmesinde, nemsizlik ya da aşırı yağlanmalarda günümüz teknolojisinin de desteği ile etkin sonuçlar elde edilebilinir.

Cilt tedavilerini uygulama yöntemlerimiz;

Bilgisayar destekli fotoğraflı cilt analizi, Akne -Leke Tedavisi, Kumlu Peeling, Nem bakımları, Karbon Peeling/PST, Oksijen Terapi

Stres, yaşlanma, genetik faktörler, beslenme alışkanlıkları, güneş ışınlarına uzun süre maruz kalma, kullanılan ilaçlar, hamilelik ve yaşam tarzınızla ilgili pek çok faktör, cilt kırışıklığı ve diğer cilt problemlerine neden olur.

Cilt kırışıklıkları, cilt yüzeyinde oluşan pürüzler, çukurlar, izler, leke ve akne sorunlarınızdan cilt tedavi yöntemleri ile kurtulabilir, yenilenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz.

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10