Cilt Bakımı

Cilt Bakımı / Q-Switch Nd:yag Lazer (YENİ)
Q-Switch Nd:yag Lazer (YENİ)

Q-Switch Nd:yag Lazer (YENİ)Dövme, Ota Nevüs, melazma ve efelit gibi pigmente lezyonların tedavisinde mükemmel etkiler yaratan bir cihazdır. 1064Nm ve 532nm’deki iki farklı dalga boyunu kullanarak, iyi kalitede lazer ışınları üretir. Düşük bakım maliyeti sayesinde müşterilerin bakım maliyeti masraflarını azaltır.

Q-switched Nd:YAG’ın 5 nano’luk kısa pulsu ve 300 nano’luk uzun pulsunu eşanlı olarak kullanan çok gelişmiş bir klinik prosedürü vardır. Bu nedenle dövme, pigment, por küçültme, sivilce gibi semptomları tedavi edebilir ve sadece birkaç uygulama ile ağrısız bir şekilde cildin elastikiyetini arttırır. Bunlara ek olarak, hastanın günlük yaşantısını etkilemeden çok kısa iyileşme süresi ile en güvenli tedavi yöntemidir. Hasta tedaviden hemen sonra makyaj yapabilir.

Dövme (profesyonel, amatör), damarsal lezyon, ota nevus, lentiginöz, çil, Café au lait lekeleri, lipiner dövme, kırışıklık, lentigo,

Nano peeling:

Akne porların sıkılaştırılması, geçici dövme
Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10