Cilt Bakımı

Cilt Bakımı / Örümcek Ağı (Askı Yöntemi)
Örümcek Ağı (Askı Yöntemi)

Örümcek Ağı (Askı Yöntemi)Örümcek ağı estetiğinin son derece steril koşullarda yapıldığı için herhangi bir enfeksiyon kapma riskinin olmadığı, yine işlem sonrası hijyenik olduğuna güvenilen makyaj malzemelerinin kullanılabileceği ifadesinde bulundu. Cildin yaşlanmaması için yüksek faktörlü güneş kremlerinin kullanılması gerekir.

"Sadece örümcek ağı estetiğinde değil, normal zamanlarda da bayanların makyaj yaparken kullandıkları fırça ve aparatların temizliğinden emin olmaları gerekiyor. Yıkanabilir ya da kullan at fırçaları önerebilirim. Ayrıca örümcek ağı estetiği uygulamasından sonra her zaman olduğu gibi cildinizi güneş ışığından koruyunuz. Güneşin zararlı ışınlarından her halükarda cildi korumak gerekiyor"

Örümcek ağı estetiği, daha güvenli ve çabuk sonuçlar görebileceğiniz, özellikle sarkan yanak ve çene görüntüsü için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu işlemde elastikiyeti kaybolmuş bölgeleri tekrardan eski pozisyonuna getirmek için alerji yapmayan PDO ameliyat iplikleri kullanılır. Cildin altına minimal düzeyde girilen bu işlem sayesinde çok yoğun hazırlık ve uzun süren açık ameliyatlara göre daha uygun fiyata daha güvenli sonuçlar alınır ve bu sonuçlar yaklaşık 2 yıl kadar dayanır. Aynı zamanda hastanın işlem sonrasında günlük aktivitelerine dönmesi çok daha kısa sürmektedir.

Ameliyata ihtiyacı ortadan kaldıran bu iple yüz germe işlemi, son dönemde basın tarafından da oldukça ilgi görmektedir. Popülerliği arttıkça uygulayan sayısı artan bu işlemin ancak, işinin ehli kişilerce yapılmasını tavsiye ediyoruz. İple germe tekniği, çok kısa bir iyileşme sürecine sahip ve bazı doktorlar bu yüzden bu işlemi öğle-arası-lifti veya hafta sonu lifti olarak adlandırmakta, çünkü yalnızca 30 dakika içinde işlem tamamlanabiliyor

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10