Cilt Bakımı

Cilt Bakımı / Jet Peeling
Jet Peeling

Jet PeelingJetpeel, derin temizlik, nemlendirme, oksijenizasyon ve mikrosirkülasyonun etkilerinin toplamı ile cilt yenileme yapar. Bu uygulama tek başına kullanılabildiği gibi farklı cilt yenileme uygulamalarıyla birlikte kullanılarak da sonuçların etkinliğini arttırılmaktadır.

Özel el aparatı ile basınçlı hava ve serum fizyolojiği birleştirip, cilt yüzeyinde supersonik jet akımlarla mekanik peeling yapar. Cildin bakımını ve yenilenmesini sağlayan; ilaç, vitamin ve destekleyici maddelerin cilt yüzeyine ve alt katmanlarına geçişini hızlandıran etkili bir yöntemdir.

Ürünlerin cildin derinlerine kadar yedirilmesini sağlayan süpersonik akımlar, aynı anda cilde mikro masaj yapar. Gözenekleri açarak, yıllar boyunca doğal olarak orada birikmiş parçaların ve ölü derinin nazikçe uzaklaştırılabilmesine imkan veren bir uygulamadır.

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10