Cilt Bakımı

Cilt Bakımı / Cilt Gençleştirme (Prp Yöntemi)
Cilt Gençleştirme (Prp Yöntemi)

Cilt Gençleştirme (Prp Yöntemi)Yüze belli bir fizyolojik işlemlerle cildin gerilmesi, kırışıklık ve çizgilerin yok edilmesine cilt gençleştirme denir.

Yaşlanmamak yada sürekli yeni ve genç bir cilde sahip olmak Birçok insanın hayal ettiği bir şeydir. Fakat yaşlanmak kaçınılmazdır. Vücudumuzu saran cildimiz dış etkenlerden en çok nasibini alan organımızdır. Zaman içinde cilt yaşlanması oluşur. Kırışıklıklar, lekeler oluşarak yaşlı deri görünümü özellikle en çok dış ortama maruz kalan yüz ve ellerimizde belirir. Ciltteki yaşlılık izlerini iyileştiren tedaviler için ilgili linkleri ziyaret ediniz. Bu sitede özellikle yeni bulunan teknolojiler hakkında bilgi verilmektedir.

İşlem kan hücrelerinin ayrıştırılması ile birlikte 30-45 dk sürer. Öncesinde lokal anestezik bir krem kullanılabilir. Kişinin kendi kanı olduğu için alerji ve yan etki riski yoktur. 3.haftadan sonra etkisi başlar. 3-4 hafta aralıklarla 3-4 seans yapılır. Sonrasında yılda 1 uygulama önerilir.

Kan hastalıkları, aktif cilt enfeksiyonları, kan sulandırıcı ilaçlar, immün sistemi etkileyen lupus, hashimato tiroiditi gibi durumlarda doktorunuza bilgi vermeniz ve önerilerine uymanız gerekir.

Tunara Estetik Hakkında

Özel Tunara Polikliniği 2005 yılında İskenderun'da kuruldu. Güzellik sektöründe çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren merkezimiz, uygulamaların tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda yaparak bugünkü durumuna ulaşmıştır.

Merkezimiz, bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Çalışanlarımız, cilt ve vücut sağlığı konusunda uzmanlaşmış olup, işin yoğunluğuna göre ekip ve ekipmanları takviye edebilecek esnekliğe ve donanıma sahiptir.

İskenderun Adres

Şehit Pamir Cad. Savaş Mah. Abdullah Biçer İş Merkezi No: 22 Zemin Kat
İskenderun / Hatay

İskenderun Telefon

(0326) 617 99 10